0 0,00 

Cart

No products in the cart.

Sklep terrarystyczny Wrocław – witamy w Turtles.pl

Witamy w turtles.pl! Jeśli do nas trafiłeś znaczy że szukasz żółwia lub potrzebujesz dla niego akcesoriów. Odkryj nasz sklep terrarystyczny Wrocław online. Oferujemy dla klientów z twojego miasta wysyłkę zwierząt do Wrocławia i miejscowości ościennych. Firma kurierska z którą współpracujemy specjalizuje się w przesyłkach zwierząt, które trafiają następnego dnia pod wskazany adres całe i zdrowie.

Sklep terrarystyczny Wrocław – jak działamy?

Specjalnie do tego przystosowane styropianowego pojemniki i heat pack sprawiają, że zwierzę podczas transportu będzie miało stałą temperaturę. A to wszystko oferujemy w cenie wysyłki. Poza zwierzętami oferujemy produkty, które zapewnią prawidłową hodowle i rozwój zwierząt również w formie dedykowanych zestawów. A to wszystko z darmową wysyłką z zakupami powyżej 150zł! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą sklepu internetowego

Oferta sklepu

Specjalizujemy się w sprzedaży żółwi lądowych i wodno-lądowych oraz gekonów lamparcich z własnej hodowli. Aktualne zwierzęta można sprawdzić wchodząc na nasz sklep internetowy tam również znajdziecie bloga, w którym zapoznasz się z informacją jak rozpocząć hodowle żółwi i jaszczurek.

Zadbaj o zdrowie i komfort swojego zwierzaka dzięki naszym wysokiej jakości lampom, podłożom i akcesoriom. Specjalizujemy się w gadach, stad w naszym sklepie znajdziesz ofertę dedykowaną dla rzadkich gatunków żółwi i jaszczurek. Posiadamy bogatą ofertę pokarmów dla gadów zarówno roślinożernych jak i mięsożernych, które obejmują żywą karmówkę, karmy suche, granulaty oraz świeże produkty np. opuncję dla żółwia, agamy, legwana lub warana.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dostosować wyposażenie do potrzeb Twojego zwierzaka. Jesteśmy online i odpowiemy na wszystkie pytania najszybciej jak to możliwe. Można się z nami kontaktować telefonicznie, mailowo lub poprzez czat. Zapraszamy do skorzystania z naszych atrakcyjnych promocji i stałych rabatów! Dbamy o satysfakcję naszych klientów, tworząc zestawy dedykowane dla wymagających gatunków zwierząt.

Wraz z zakupem żółwia lądowego lub wodno-lądowego oferujemy Państwu darmową wysyłkę akcesoriów od 150zł do paczkomatu! Również w formie kompletnych zestawów, które będą wystarczające do rozpoczęcia hodowli.

Dołącz do społeczności miłośników terrarystyki już dziś! 🌿🦎 Zapraszamy do Turtles.pl! oraz do naszych portali społecznościowych: Instragram