0 0,00 

Cart

No products in the cart.

inpost

Darmowe paczkomaty

*przy zakupach powyżej 150 zł

pokarmsuszony
terarium

Internetowy sklep terrarystyczny online – co oferujemy?

Artykuły dla gadów sprawdzonych i popularnych marek

Nasz internetowy sklep terrarystyczny online oferuje wyłącznie wysokiej jakości akcesoria uwzględniające najważniejsze potrzeby zwierząt. Surowce używane w procesie produkcji muszą być odpowiednio przebadane i tym samym w pełni bezpieczne. Jest to szczególnie ważne w przypadku kryjówek, miseczek z którymi gady mają bezpośredni kontakt. Nasze kryjówki, miseczki czy ozdoby do terrarium zostały zrobione z mocnych oraz odpornych na zniszczenie materiałów, jednocześnie zachowując trwałość i wygląd. Podobne czynniki wpływają na naszą ofertę pokarmu dla gadów. Granulat oraz suszone zioła charakteryzują się w pełni pełnowartościowymi składnikami, które są dedykowane dla tych zwierząt żyjących w niewoli. Co ważne zawsze znajdują się tam składniki z przewagą substancji naturalnie wspomagających prawidłowe funkcjonowanie. Zadbaliśmy również o prawidłową suplementację gadów, proponując witaminy i składniki mineralne, aby uzupełnić niedobory wynikające z życia w niewoli.

W naszej ofercie znajdą Państwo ponadto profesjonalne oświetlenie od Solar Raptor oraz systemu grzewcze, które zapewnią naturalne funkcjonowanie gadów oraz płazów w terrarium. Specjalistyczne żarówki o dedykowanym działaniu wpłyną pozytywnie na zdrowie i samopoczucie zwierząt a tym samym na zadowolenie hodowców. Do naszego asortymentu trafiły naprawdę wysokiej jakości akcesoria dla gadów, które w pełni zaspokoją potrzeby Państwa pupili. Asortyment został tak dobrany, aby w pełni odpowiadał rzadkim gatunkom jaszczurek czy żółwi, które są zależne od obszarów występowania w środowisku naturalnym. Przygotowaliśmy dostosowane do rodzaju oświetlenia oprawy, które są podzielone wg zastosowania i mocy żarówki tak, aby zapewnić bezpieczeństwo przed przepięciem i przepaleniem się żarówek terrarystycznych. Jest to szczególnie ważne, kiedy zwierzęta zostają same w domu z włączonymi urządzeniami elektrycznymi.

Co wyróżnia nasz sklep terrarystyczny online – artykuły dla zwierząt

Zdajemy sobie sprawie z tego jak duże znaczenie dla każdego właściciela ma zapewnienie swojemu pupilowi najlepszych warunków do rozwoju, aktywności i odpoczynku. Właśnie dlatego stworzyliśmy internetowy sklep terrarystyczny online turtles.pl, w którym sprzedajemy tylko sprawdzone akcesoria dla zwierząt. Stawiamy na profesjonalne marki oraz jakość. Wprowadziliśmy zestawy, aby ułatwić Państwu kompleksowe zakupy, które w pełni zaspokoją potrzebom gadów.

Wśród asortymentu znajdują się również podłoża terrarystyczne, transportery a także szklane terraria i faunaria. Wybraliśmy produkty od sprawdzonych producentów takich jak Exo terra czy Trixie, spośród których każdy ma konkretne przeznaczenie i często dedykowany jest rzadkim gatunkom zwierząt. Jeśli chodzi o podłoże to proponujemy szeroką gamę produktów w 100% naturalnych, które imitują środowisko naturalne a tym samym pozytywnie wpływają na zdrowie i samopoczucie zwierząt. Nasz internetowy sklep terrarystyczny online bogaty jest również ozdoby do terrarium dzięki, którym zbiornik zyska ładny wygląd przypominający środowisko naturalne.

Bardzo ważne dla utrzymania gadów w dobrym zdrowiu jest też monitorowanie jego stanu zdrowia i wykluczenie niepożądanych objawów. Aby zapobiec chorobom i odwodnieniu u zwierząt proponujemy suplementy diety odpowiedzialne za nawodnienie i dostarczenie niezbędnych witamin. Proponujemy wiele atrakcyjnych pod względem formy oraz funkcji akcesoriów dla zwierząt, które ułatwią codzienną pielęgnację i utrzymanie zbiorników w czystości.

Nasze motto to odpowiedzialność. Jesteśmy w pełni gotowi również na sprzedaż zwierząt w naszej ofercie proponując tylko zdrowe i gotowe do przekazania gady. Specjalizujemy się w sprzedaży żółwi lądowych jak również wprowadziliśmy do oferty żółwie wodno-lądowe oraz gekony lamparcie. Jesteśmy w pełni świadomi potrzeb naszych zwierząt, dlatego przygotowaliśmy sklep terrarystyczny online w oparciu o dedykowane produkty, aby zapewnić im bezpieczeństwo bezpośrednio po zakupie w Państwa domach.

Chcielibyśmy jednak podkreślić! Zanim zdecydujesz się na zakup żółwia czy gekona pamiętaj, że cena jaką musisz zapłacić za samego zwierzaka to nie wszystko! Każdy żółw lądowy potrzebuje do normalnego funkcjonowania terrarium lub akwarium a także akcesoria typu żarówki, podłoże etc.

Zaczynając przygodę przeczytaj też trochę na temat samej hodowli, aby przynajmniej w minimalnym stopniu zapewnić mu godne warunki. Nie spiesz się, przemyśl zakupy lub skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o żółwiach. Prowadzimy regularną sprzedaż.

Nasz internetowy sklep terrarystyczny Turtles.pl życzy udanych zakupów!