0 0,00 

Cart

No products in the cart.

Witamy w TurtlesPL – Sklep terrarystyczny Poznań – Zawady

Zakupy nie mogą być łatwiejsze i przyjemniejsze jak tylko z Turtlespl

Internetowy sklep terrarystyczny Poznań – Turtles.pl

W małym zakątku w północno-wschodniej części Poznania przy ul. Bałtyckiej 24/26 mieszczą się magazyny Banan 24. Tam znajduje się nasz sklep terrarystyczny Poznań Turtles.pl. Co prawda w formie magazynu, ale jesteśmy otwarci dla wszystkich miłośników egzotycznych zwierząt.

Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz dla gadów! Od najnowszych technologii w terrarystyce po lampy najwyższej jakości, akcesoria do terrarium, dedykowane podłoże i wiele innych. Oferujemy bogaty asortyment produktów, w tym terraria, podłoża, sprzęt grzewczy, oświetlenie, pokarm dla gadów i akcesoria.

Turtles.pl to miejsca, gdzie miłośnicy gadów, płazów czy pająków mogą znaleźć wszystko, co jest potrzebne do zapewnienia odpowiednich warunków życia dla swoich pupili. Wystarczy tylko wejść na stronę naszego sklepu i zapoznać się z bogatą ofertą. Prowadzimy również sprzedaż zwierząt takich jak; żółwie lądowe, żółwie wodno-lądowe oraz jaszczurki.

Wygodne zakupy online i to bez wychodzenia z domu jak również odwiedziny bezpośrednio w naszym magazynie to Twój wybór. Nasza intuicyjna platforma umożliwia łatwe przeglądanie i zamawianie produktów a także podpowiada co będzie ci jeszcze potrzebne, aby zapewnić Twojemu zwierzakowi prawidłową hodowle. Nie wahaj się skontaktować się z nami używając zakładki kontakt, aby odwiedzić nasz sklep terrarystyczny Poznań.

Oferujemy szybką, bezpieczną dostawę jak również odbiór zamówień w Turtles.pl Dbamy o to, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie najszybciej i najbezpieczniej. Zamawiając u nas produkty do godziny 13:00 masz pewność, że otrzymasz je następnego dnia roboczego. Dostępne opcje dostawy dostosowane do Twoich potrzeb sprawiają, że przy zakupach powyżej 150zł przesyłkę otrzymasz gratis!

Sklep terrarystyczny online

Turtlespl to wyznaczający nowe trendy sklep terrarystyczny online Poznań – Zawady, w którym możesz kupić wymarzonego żółwia lądowego lub wodno-lądowego a przy okazji zaopatrzyć się w produkty najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie i to wszystko online!

Nasz sklep internetowy mieści się w Poznaniu, jeśli więc chcą Państwo zakupić produkty z odbiorem osobistym prosimy o kontakt w celu ustalenia godziny. Jesteśmy dostępni przez cały tydzień pod telefonem a w razie potrzeby również na miejscu. Prosimy tylko poinformować nas o przyjeździe i chęci zakupu.

Sklep terrarystyczny Poznań Zawady, sprawdź naszą ofertę tutaj

Internetowy sklep terrarystyczny turtles.pl

Gwarantujemy wyjątkowy proces obsługi bez konieczności wychodzenia z domu. Indywidualne podejście do klienta cenimy sobie najbardziej! Prowadzimy sprzedaż internetową jak również stacjonarną w Poznaniu. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić, iż wszystkie żółwie, które posiadamy w naszej ofercie pochodzą z legalnych hodowli UE, a każde zwierzę posiada dokument CITES potwierdzający urodzenie w niewoli. Wszystkie osobniki posiadają chip lub dokument ze zdjęciem.

Gwarantujemy

Gwarantujemy wyjątkowy proces obsługi bez konieczności wychodzenia z domu. Indywidualne podejście do klienta cenimy sobie najbardziej! Prowadzimy sprzedaż internetową jak również stacjonarną w Poznaniu. Zapoznaj się z naszą ofertą! Sklep terrarystyczny Poznań – Zawady

Legalne hodowle UE

Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić, iż wszystkie żółwie, które posiadamy w naszej ofercie pochodzą z legalnych hodowli UE, a każde zwierzę posiada dokument CITES potwierdzający urodzenie w niewoli.

Wszystkie osobniki posiadają chip lub dokument ze zdjęciem.

Historia firmy Turtlespl

Sklep terrarystyczny Poznań – Zawady Turtlespl powstał z pasji do zwierząt! Od dziecka żółwie były naszym hobby, dzięki czemu zdobyliśmy doświadczenie, które możemy teraz przekazać naszym klientom. Naszą przygodę zaczęliśmy w dzieciństwie. Wstyd się przyznać, ale pierwsze żółwie greckie pochodziły z naturalnego środowiska. Jak większość turystów z Bułgarii w tamtych czasach, rodzice przywieźli je w walizce nie myśląc, że przyczyniają się do zmniejszenia populacji. Dziś wiemy, że zaspokajając potrzeby naszych klientów chronimy jednocześnie środowisko poprzez ochronę żółwiowej populacji i sprzedaż tylko i wyłącznie zwierząt urodzonych w niewoli.

Stworzyliśmy przemyślany i niezawodny sklep online. Od samego początku napędzało nas dążenie do doskonałości i to z pewnością nie zmieni się w przyszłości. Doskonale wiemy, że każdy element jest ważny, dlatego staramy się, aby cały proces robienia zakupów był jak najprzyjemniejszy. Przekonaj się osobiście!

sklep terrarystyczny Poznań
ingredients of herbal alternative medicine holist 2021 08 26 20 11 12 utc
żółwie wodno-lądowe McCordi Żółw żółw wężoszyi cena wodno-lądowy wężoszyi Chelodina McCordi Żółw wodno-lądowy wężoszyi Chelodina McCordi
Sklep terrarystyczny online gekon lamparci
00010180 solarraptor evg 50w 1 kopie
ingredients of herbal alternative medicine holist 2021 08 26 20 11 12 utc
żółwie wodno-lądowe
żółwie wodno-lądowe
Sklep terrarystyczny online w ofercie gekony lamparcie żółwie lądowe żółwie wodno-lądowe
Sklep terrarystyczny online w ofercie gekony lamparcie żółwie lądowe żółwie wodno-lądowe
previous arrow
next arrow

Zapoznaj się z naszą ofertą

Prowadzimy sprzedaż kompleksową żółwi lądowych, żółwi wodno-lądowych oraz wyposażenia terrarium. W ofercie naszego sklepu internetowego w Poznaniu znajdują się żółwie greckie, obrzeżne, stepowe a także chińskie, błotne czy malowane. Polecamy zakup akcesoriów, które w pełni zaspokoją potrzeby Twojego pupila m.in. podłoże, lampy, żarówki, termometry, grzałki i wiele innych. Sprzedajemy tylko produkty dostępne od ręki (chyba, że zaznaczono inaczej), aby mogli Państwo odebrać zamówienie z odbiorem osobistym na miejscu w Poznaniu nawet tego samego dnia. Prowadzimy sprzedaż tylko sprawdzonych marek tj. Solar Raptor, Trixie, ExoTerra, Happet, Terra Natura, Herbal Pets. Dla firm proponujemy sprzedaż hurtową naszych marek premium. Można zapoznać się w ofertą w naszym panelu hurtowym. Zapraszamy!