0 0,00 

Cart

No products in the cart.

Zasady w firmie Turtles.pl

Tak powinno być w każdym sklepie

Według nas na współczesnym rynku internetowym najważniejszą zasadą jest uczciwość. Z tego właśnie powodu dla naszych klientów stworzyliśmy możliwie jak najbardziej przyjazne, uczciwe i czytelne zasady. Zapoznaj się z sekcjami widocznymi poniżej, aby dowiedzieć się więcej o zasadach wysyłki, wymiany produktów lub bezpieczeństwie Twoich danych osobowych. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami.

wysyłka zwierząt kurierem

Nasze zasady dotyczące wysyłki żywych zwierząt

Jak to działa?

 1. Gady wysyłamy za pomocą firmy kurierskiej specjalizującej się w przesyłkach zwierząt na terenie dużych miast w Polsce.
 2. Wysyłka za pomocą ZOO Kurier realizowana jest w ciągu doby. Zlecenie odebrane od nas do godziny 12:00 zrealizowane będzie dnia następnego. W związku z czym prosimy o przemyślane ustalenie terminu odbioru, gdyż kurier dostarcza paczkę w przedziale czasowym od 10:00 – 16:00
 3. Po wpisaniu kodu pocztowego odbiorcy strona zamówienia pokaże możliwość wysyłki za pomocą opcji ZOO Kurier.
 4. Zwierzęta wysyłamy w specjalnie do tego przygotowanych styropianowych pojemnikach wraz z heat packiem, który utrzyma ciepło na 40H!
 5. Cena wysyłki zawiera opakowanie wraz z heat-packiem.
 6. Jeśli Twój kod pocztowy nie jest zlokalizowany w obrębie działania firmy kurierskiej, skontaktuj się ze sklepem pod adresem sklep@turtles. pl lub zadzwoń pod nr telefonu 791_003_135 postaramy się zorganizować możliwość wysyłki.
Darmowa wysyłka turtles.pl

Nasze zasady dotyczące wysyłki artykułów terrarystycznych

Jak to działa?

 1. Prowadzimy sprzedaż wysyłką artykułów terrarystycznych za pośrednictwem firmy Inpost oraz DPD. Koszt takich przesyłek to odpowiednio InPost Kurier 17,99zł, InPost Paczkomaty 15,99zł oraz Kurier DPD 23,99zł
 2. Zamówienia powyżej 150zł wysyłamy gratis!
 3. Szklane terraria wysyłamy tylko na palecie. Jednak przed wysyłką prosimy o kontakt, aby potwierdzić czy jest możliwa.
 4. Zamówienia można również odbierać osobiście w naszym magazynie zlokalizowanym w Poznaniu przy ul. Bałtycka 24/26
 5. Przed odbiorem osobisty prosimy o kontakt

Nasze zasady dotyczące zwrotów

Jak to działa?

 1. Zachęcamy Państwa do odbioru żółwi osobiście w Poznaniu. Należy jednak pamiętać, że nie przyjmujemy zwrotów zwierząt.
 2. Wszelkie inne zakupione przez Państwa akcesoria do terrarium przez Internet można zwrócić w ciągu 14 dni na koszt kupującego.
 3. Towar musi być oryginalnie zapakowany i nie nosić śladów użytkowania.
 4. Przed dokonaniem zwrotu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
 5. Formularz do zwrotu do pobrania tutaj
logo internetowy sklep terrarystyczny online turtlespl sklep terrarystyczny Poznań sklep terrarystyczny Warszawa Kraków Szczecin Trójmiasto
żółw obrzeżony domowy

Zasady reklamacji

Informacje, z którymi musisz się zapoznać

 1. Stosując się do nowelizacji ustawy o prawach konsumenta, reklamacja towaru jest rozpatrywana z tytułu rękojmi. Wszystkie akcesoria wyposażenia terrarium podlegają reklamacji na podstawie dowodu zakupu.
 2. W przypadku zwierząt, dopełniamy wszelkich starań by były one zdrowe i w dobrej kondycji. Odchowujemy je od urodzenia stosując najlepsze żarówki metahalogenowe oraz zbilansowaną dietę bogatą w witaminy. Nasze żółwie są dobrze wybarwione, mają naturalne przyrosty i utwardzoną skorupę. Są w dobrej kondycji. W związku z tym reklamacji na zwierzęta nie przyjmujemy.