0 0,00 

Cart

No products in the cart.

Sklep terrarystyczny Szczecin

Witaj w turtles.pl! Odkryj fascynujący świat terrarystyki odwiedzając nasz sklep terrarystyczny Szczecin. Obsługujemy klientów z twojego miasta, gdyż prowadzimy sprzedaż internetową z wysyłką do Szczecina i okolic również żywych zwierząt! Nasz kurier specjalizuje się w przesyłkach zwierząt, które trafiają następnego dnia pod wskazany adres. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą sklepu internetowego.

Sklep terrarystyczny Szczecin – Co oferujemy online?

Specjalizujemy się w sprzedaży żółwi lądowych i wodno-lądowych. W ofercie posiadamy również gekony lamparcie z własnej hodowli o ciekawym i rzadko spotykanym genotypie. Oferujemy różnorodne terraria, dopasowane do potrzeb różnych gatunków gadów. Bez względu na to, czy masz jaszczurkę, węża czy żółwia, mamy idealne siedlisko dla Twojego pupila.

Oferta sklepu

Suplementy: Zadbaj o zdrowie i dobre samopoczucie swojego zwierzaka dzięki naszym wysokiej jakości środkom pielęgnacyjnym, podłożom i akcesoriom. Specjalizujemy się w gadach stad w naszym sklepie znajdziesz ofertę dedykowaną dla rzadkich gatunków żółwi i jaszczurek.

Różnorodna oferta pokarmu: Odkryj smakowite i zdrowe posiłki dla swoich gadów. Nasza oferta pokarmów jest zróżnicowana, obejmuje karmy suche, mrożonki oraz świeże produkty np. opuncję dla żółwia, agamy, legwana lub warana.

Konsultacje ekspertów: Nasz doświadczony zespół chętnie służy radą w kwestiach związanych z terrarystyką. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dostosować wyposażenie do potrzeb Twojego zwierzaka.

Promocje i rabaty: Zapraszamy do skorzystania z naszych atrakcyjnych promocji i stałych rabatów! Dbamy o satysfakcję naszych klientów. Wraz z zakupem żółwia lądowego lub wodno-lądowego oferujemy Państwu darmową wysyłkę akcesoriów od 150zł do paczkomatu! Również w formie kompletnych zestawów, które będą wystarczające do rozpoczęcia hodowli.

Dołącz do społeczności miłośników terrarystyki już dziś! Odwiedź nasz sklep terrarystyczny Szczecin 🌿🦎 Zapraszamy do Turtles.pl! Prowadzimy również sprzedaż hurtową marki Solar Raptor i Marak Zapraszamy!