0 0,00 

Cart

Brak produktów w koszyku.

View Cart Checkout

Żółwie lądowe i wodno-lądowe – Cechy gatunku

Żółw – Cechy gatunku

U Nas dowiesz się wszystkiego na temat najpopularniejszych gatunków, które hoduje się w Polsce. Grecki, stepowy czy obrzeżny? Każdy na swój sposób się czymś wyróżnia, dlatego pomożemy ci wybrać tego jedynego, który będzie cieszyć Twoje oko na długie lata. Zachęcamy do zapoznania się ze stroną cechy gatunku.

żółwie wodno-lądowe Żółw czerwonoszyi Mauremys nigricans
Mauremys nigricans

Zapraszamy również do zapoznania się z nasza ofertą oraz do zagłębienia się w informację o danym gatunku, aby upewnić się że będzie to odpowiedni zwierzak dla Ciebie!

Hodowla

Wbrew pozorom hodowla tych zwierząt nie jest trudna. Jednak jeśli jesteś początkującym hobbystą warto zapoznać się z naszymi poradami. Pamiętaj też, że konkurencyjna cena, którą u nas otrzymasz to nie wszystko. Do zapewnienia idealnych warunków będziesz potrzebować odpowiedniego wyposażenia. Więcej informacji znajdziesz tutaj

żółw

U nas znajdziesz również informacje na temat wielkości zbiornika czy rodzaju oświetlenia które będzie dla tych gadów odpowiednie, dlatego warto przed zakupem żółwia zapoznać się z informacjami na naszej stronie. Zapraszamy do lektury!

Karmienie

Przygotowaliśmy stronę zioła łąkowe, aby pokazać co uwielbiają jeść te cudne gady w warunkach domowych. Dodatkowo na naszych portalach społecznościowych prezentujemy zdjęcia, filmy i ciekawe porady, które sprawią że gady te na długie lata będą cieszyć oko w dobrym zdrowiu.

Żółw plamisty (Clemmys guttata)

Dowiecie się również czym karmić gatunki wodno-lądowe. Jakie są najlepsze praktyki i jakie używać suplementy aby Twój pupil był silny i zdrowy! Zapraszamy do lektury już teraz!

Od nas dowiesz się czego potrzebuje twój żółw do naturalnego akwarium. Oczywiście każdy gatunek rządzi się swoimi prawami aczkolwiek wszystkie żółwie Testudo pochodzą z podobnych stref klimatycznych w związku z czym można założyć że większość elementów hodowli będzie podobna lub taka sama. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt posiadania miejsca w domu lub ogródka do zbudowania wybiegu z prawdziwego zdarzenia.

Jeśli więc interesują Cię informację dotyczące hodowli wejdź na stronę hodowle dla wybranego gatunku. Znajdziesz tam opis i zdjęcia. Również każdy produkt który potrzebny będzie dla zwierzęcia znajdziesz w naszym sklepie. Zapraszamy!